powrót

Polityka prywatności

RODO

W dniu 25 maja br. weszło w życie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. W związku z tym firma: Daniel Wujcik Fotografia przetwarza dane wyłącznie w celach kontaktowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, korzystając z autonomii oraz niezależności gwarantowanej Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania (dot.forumlarzy na stronie lub korespondencji wiadomości e-mail). W sprawie zgłaszania jakichkolwiek uwag można kontaktować się pod adresem e-mail: (fotograf@danielwujcik.pl).

Formularze

Docelowowo strona nie będzie obsługiwać formularzy. Kontaktować mogą się Państwo po przez metody umieszone na dole strony w stopce.

Cookies

Strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Państwu prawidłową obsługę wyświetlanych treści. Z danych analitycznych (Google Analytics) w celu poprawienia jakości.

Bezpieczeństwo

Strona funkcjonuje zgodnie z oparciem o najnowsze standardy technologiczne oraz zgodnie z polityką bezpieczeństwa i prywatności. Strona korzysta z bezpiecznego połączenia SSL, tak więc wszystko jest szyfrowane, aby Państwo czuli się bezpiecznie.

Uwagi

Jeśli widzą Państwo błąd na stronie, to proszę o zgłoszenie uwagi na adres: (fotograf@danielwujcik.pl). Dziękuję za pomoc! :)